הקבינט האזרחי

בונים עתיד טוב יותר למדינת ישראל, ביחד.
הקבינט האזרחי הוא מכון חשיבה ציבורי (Crowd Tank) הפועל על מנת לייצר תמונת עתיד חדשנית ופורצת דרך למדינת ישראל.
דלית שטאובר

דלית שטאובר

חינוך ומינהל ציבורי

​דלית שטאובר היא אשת חינוך. היא שימשה כמנכ״לית משרד החינוך, מנהלת מחוז תל אביב במשרד החינוך, מ״מ מנהלת הטלוויזיה החינוכית, מפקחת ומתאמת החינוך העל-יסודי, וכן מילאה מגוון של תפקידי ניהול, הדרכה והוראה בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי.

דלית ניהלה את יישום פרק החינוך בדו"ח ועדת טרכטנברג, הטמיעה תהליכי עבודה מבוססי נתונים, והשלימה את תהליכי יישומן של רפורמת "אופק חדש" ורפורמת ״עוז לתמורה". בתקופתה התבצע תכנון אסטרטגי של התאמת מערכת החינוך למאה ה-21 ונוהלו תהליכים למיצוב ולתיקוף של שיתופי פעולה עם המגזר השלישי. דלית זכתה בפרסי הצטיינות רבים, בהם עיטור מופת מטעם תנועת "אומץ" על תרומה מיוחדת לקהילה ולחברה, פרס מנכ״ל כעובדת מצטיינת של משרד החינוך, פרס נח מוזס לעובדת מצטיינת ופרס המחוז לראש צוות עיר מצטיין.

עם פרישתה ממשרד החינוך עמדה בראש ועדת שטאובר לקידום נשים בשירות המדינה. כיום דלית משמשת כיועצת אסטרטגית בינלאומית, כמנהלת הפרקטיקום ומרצה לתואר שני בייעוץ ארגוני בקריה האקדמית אונו, כחברת סגל בבית הספר מנדל למנהיגות חינוכית, יו"ר הוועד המנהל של המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל, חברת מועצת תאגיד השידור הציבורי וחברת הנהלת ״יד ושם״.

צילום: רפי דלויה.

פרסומים בקבינט: